Афиша бесплатных развлечений Киева - Выставки

Проект «Титри» Аліни Максименко

Когда:

24.01.2017 - 18.02.2017
вт ср чт пт сб
11:00 - 20:00
Щербенко Арт Центр розпочинає 2017 рік проектом «Титри» київської художниці Аліни Максименко. Ця виставка продовжить вже усталену традицію поєднання художницею контрастних медіа: в проекті поєднано два живописні триптихи і відео-робота. Знову тонкий і вишуканий проект зверне увагу глядача на елементи образу, які зазвичай непомітно вписуються в нього. Проте, кожен елемент несе свою цінність і може набути окремого, автономного сенсу, якщо подивитися на нього під іншим кутом.

«Титри начебто хочуть співвіднести себе з конструкцією існуючого образу – чергуються, відтворюють себе в деталях, які здатні уявити. Відтворюють образ середовища, немов комахи або рослини, що повторюють колір навколишнього світу, немов якесь інформаційне поле, що складається зі знаків і символів.

Титрами закінчується попередня розповідь і розпочинається наступна. Історія, пройшовши кульмінацію й розв’язку, залишає глядачеві можливість губитися в здогадах, перечитувати внутрішнім голосом сюжет і розчищати в подіях місце для точки або паузи. Розв’язка таїться десь за межами кадру, за рядками, що втратили свою інформативність і не підлягають прочитанню».

Проект «Титри» експонується в просторі Щербенко Арт Центру до 18 лютого включно.
  Аліна Максименко народилася в 1974 році в Києві. У 1993 році закінчила Київський технікум народних художніх промислів ім. В. Бойчука. З 1996 року почала виставкову діяльність. У 2001 році стала членом Союзу БЖ-АРТ. З 2003 року є членом Національної спілки художників України. Представляла свої роботи в групових і персональних виставках в Bath Contemporary Gallery (Великобританія), Боттега Галереї, Щербенко Арт Центрі, Арт-центрі Closer, Мистецькому Арсеналі, (Київ), Art Майстер Gallery (Прага). Роботи знаходяться в Музеї сучасного образотворчого мистецтва (Київ), Музеї історії Києва, Міністерстві культури України, а також в приватних колекціях України, Польщі, Франції, Італії, Німеччини, Іспанії, Швеції, США, Ірландії, Великобританії, Данії, Хорватії. Живe і працює в Києві.

Вхід вільний. 
Комментарии
Мобильная версия
Рейтинг@Mail.ru