Афиша бесплатных развлечений Киева - Выставки

Виставка "ВІДЧУТТЯ"

Когда:

24.05.2018 - 19.06.2018
пн вт ср чт пт
11:00 - 19:00
24.05.2018 - 19.06.2018
вс
11:00 - 16:00
24 травня о 19:00 Nebo Art Gallery запрошує на відкриття персонального проекту львівського художника Олега Денисенка «Відчуття». На події буде презентовано антологію «Галерея чуття. Частина IІІ» – арт-видання, що поєднує українську публіцистику ХХ століття з графічними роботами художника.

Всі теми, яких Олег Денисенко торкається у своїй творчості, є вічними, а отже – сучасними. У центрі – завжди людина зі своїми відчуттями та питаннями, незмінними протягом багатьох століть. Художник спирається на класичне культурне надбання та водночас намагається максимально зберегти традицію, інтерпретуючи архетипні сюжети. Саме тому його «мова графіки» сповнена знаків і символів, у розшифровці яких кожен глядач має відчути і побачити щось індивідуальне, склавши власну історію.

«Графічний відбиток на папері набуває певного стану і атмосфери, якої надзвичайно важко досягнути іншими техніками. А сам процес гравірування, перетворюється на медитативні ментальні подорожі. Союз міцної ідеї і досконалого виконання для мене і є справжнім мистецтвом. А форма – це справа смаку і естетичного виховання. Якщо говорити про певну класифікацію жанру, у якому я працюю, його може окреслити термін – історичний сюрреалізм, або "Нова Старовина”», – розповідає художник.

Проект триватиме до 19 червня включно.
Вхід вільний.
Комментарии
Мобильная версия
Рейтинг@Mail.ru