Афиша бесплатных развлечений Киева - Детям

Літклуб Букмоль: Гільда і троль

Когда:

15.07.2018  12:00 - 13:00 
На українському книжковому ринку потрібно більше коміксів! Особливо ж, якщо вони такі, як книжка Люка Пірсона «Гільда і троль», адже у ній, на додачу до чудового коміксового наративу, що припаде до душі і дітям, і підліткам, і дорослим, маємо активну-хоробру-талановиту героїню та захопливий іронічний сюжет, у якому реальне тісно переплітається з фантастичним, а тривіальне з філософським.

Сюжет книжки розповідає про дівчинку, яка мешкає разом з мамою у дещо казковому будиночку серед гір та лісів. Одного дня знуджена Гільда вирушає у невеличку подорож, аби просто помалювати сповнений магії та загадок світ за межами її хатини. Дівчина упевнена, що ні хуртовини, ні чудернацькі істоти, ні чарівні гори, які повсякчас змінюють своє місцеположення, ні страшні тролі її не злякають. Але… Що б то була за книжка, якби все справді було так просто?
Ще одна причина радіти появі українського видання коміксу «Гільда і троль» криється в тому, що це лише перша книга з цілої серії про пригоди безстрашної блакитноволосої Гільди.

Для дітей віком 6+
Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://goo.gl/B6UEKC
Де: Школа публичного выступления "Аристотель" (м. Контрактова площа, вул. Воздвиженська, 50) 
Комментарии
Мобильная версия
Рейтинг@Mail.ru